Rodzina jest dla dzieci

Spot reklamowy

Spot reklamowy kampanii Rodzina Jest dla Dzieci

Nie moglibyśmy wymarzyć sobie wspanialszego lektora. To przecież najlepszy „ojciec zastępczy” wśród aktorów. Piotr Fronczewski nie pożałował swojego głosu i podzielił się nim dla idei, która powinna wybrzmiewać właśnie tak jak jego głos - ciepło i rodzinnie.

Dzięki niemu spot kampanii społecznej Rodzina Jest dla Dzieci zyskał dobre serce Jacka Kwiatkowskiego, urok prof. Ambrożego Kleksa i moc tygrysa szablozębnego Diego.

Wierzymy, że głosowe wsparcie, jakiego nam udzielił, sprawi, że świat wielu rodzin i ich dzieci stanie się lepszy i piękniejszy.

Samo nagranie Piotr Fronczewski skomentował krótko: - To było trudniejsze niż monolog Hamleta, bo najważniejsze są niuanse.

Jeśli chcecie pomóc dzieciom tak jak filmowy Jacek Kwiatkowski, dowiedzcie się więcej o rodzicielstwie zastępczym. Szczegóły na naszej stronie www.rodzinajestdladzieci.pl  oraz pod numerem telefonu 506 980 979.

Zachęcamy do wsparcia kampanii Rodzina Jest dla Dzieci i rozpowszechnianie naszego spotu reklamowego promującego rodzicielstwo zastępcze.

Plik do pobrania:

Spot promujący rodzicielstwo zastępcze

 

 

 

Spoty JESTEM RODZINĄ ZASTĘPCZĄ

Na początku 2020 r. rozpoczęliśmy nową odsłonę kampanii Rodzina Jest dla Dzieci pod hasłem JESTEM RODZINĄ ZASTĘPCZĄ. Efektem sesji zdjęciowych z 6 łódzkimi rodzinami zastępczymi są plakaty i ulotki, na których opowiadają one, dlaczego zdecydowały się pomagać dzieciom po przejściach.

 

Zdjęcia prezentowane są również w formie spotów, które dotychczas były wyświetlane m.in. w kinie Charlie, Galerii Retkińskiej, Galerii Widzewskiej i pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy napisać do nas na adres zespolpromocji@mops.lodz.pl lub zadzwonić pod numer 506 980 979.   

Facebook