Spot reklamowy

Spot reklamowy "Rodzina Jest Dla Dzieci"

Nie moglibyśmy wymarzyć sobie wspanialszego lektora. To przecież najlepszy „ojciec zastępczy” wśród aktorów. Piotr Fronczewski nie pożałował swojego głosu i podzielił się nim dla idei, która powinna wybrzmiewać właśnie tak jak jego głos - ciepło i rodzinnie.

Dzięki niemu spot kampanii społecznej „Rodzina jest dla dzieci” zyskał dobre serce Jacka Kwiatkowskiego, urok prof. Ambrożego Kleksa i moc tygrysa szablozębnego Diego.

Wierzymy, że głosowe wsparcie, jakiego nam udzielił, sprawi, że świat wielu rodzin i ich dzieci stanie się lepszy i piękniejszy.

Samo nagranie Piotr Fronczewski skomentował krótko: - To było trudniejsze niż monolog Hamleta, bo najważniejsze są niuanse.

Jeśli chcecie pomóc dzieciom tak jak filmowy Jacek Kwiatkowski, dowiedzcie się więcej o rodzicielstwie zastępczym. Szczegóły na naszej stronie www.rodzinajestdladzieci.pl  oraz pod numerem telefonu 506 980 979.

Zachęcamy do wsparcia kampanii "Rodzina Jest Dla Dzieci" i rozpowszechnianie naszego spotu reklamowego promującego rodzicielstwo zastępcze.

Plik do pobrania:

Spot promujący rodzicielstwo zastępcze