ŻYCZENIA NOWOROCZNE OD Rodzina Jest dla Dzieci

Niech Wasze dobre serca i prawdziwie szlachetne czyny rozjaśniają świat wokół Was.

Drodzy Rodzice Zastępczy, życzymy Wam, byście w nadchodzącym roku czuli się wspaniale i mieli jeszcze więcej sił niż dotychczas. Wyzwania, z jakimi zmagacie się niemal każdego dnia, bywają niezwykle ciężkie i obciążające. Niech Wasze dobre serca i prawdziwie szlachetne czyny rozjaśniają świat wokół Was. 

Drodzy Pracownicy Domów Dziecka, niech 2019 rok będzie dla Was sprzyjający zarówno w sferze rodzinnej, jak i w pracy. Wiemy, że Wy również dźwigacie na ramionach ogromną odpowiedzialność za swoich podopiecznych. Życzymy Wam, by spotykało Was jak najwięcej dobra. 

Drodzy Rodzice Biologiczni, obyście jak najszybciej podnosili się z życiowych kryzysów oraz mogli cieszyć się z domowego ogniska i bliskości dzieci. 

Drodzy Darczyńcy, niech i ten rok obdarzy Was obfitością, a Wasza hojność niech będzie równie wielka jak obecnie. Bez Was byłoby nam dużo trudniej czynić życie dzieci doświadczonych przez los piękniejszym i lepszym. 

Drodzy Wolontariusze, życzymy Wam, byście mieli satysfakcję z bezinteresownej pomocy dzieciom po przejściach. Niech pomaganie najbardziej potrzebującym sprawia Wam frajdę i daje pewność, że dzięki Wam ich świat staje się mniej pogmatwany, a bardziej zrozumiały.

Na koniec chcemy złożyć życzenia osobom, które choć pewnie nie znają nas, to dla nas są najważniejsze. Bo to z myślą o nich powstała kampania społeczna Rodzina Jest dla Dzieci. To dla nich każdego dnia działamy, szukamy rodzin i wolontariuszy, piszemy projekty i organizujemy zajęcia.

Kochane Dzieci, niezależnie od tego, gdzie teraz mieszkacie, czy w rodzinach zastępczych, biologicznych, czy też w domach dziecka, życzymy Wam, byście w każdym dniu nadchodzącego roku potrafiły dostrzec jasną stronę świata i ludzi. Niech Wasze dziecięce serduszka otworzą się na to, co dobre i mądre. Niech trudna przeszłość odejdzie wraz z upływającym rokiem, a smutki i troski ustąpią miejsca radościom codziennego dnia. Radościom z rzeczy małych i wielkich. Cieszcie się dzieciństwem, a gdy poczujecie, że już czas, to rozwijajcie skrzydła dorosłości.

Zobacz również:

Potrzebni mikołaje do spełnienia marzeń dzieci z domów dziecka, rodzin zastępczych i rodzin biologicznych potrzebujących wsparcia!

Rodzina Jest dla Dzieci

Już po raz 3. realizujemy wspólnymi siłami akcję „List do Mikołaja”. Pomysłodawczynią i dobrym... więcej

Burze mózgów i odgrywanie ról. Szkolimy online nowe rodziny zastępcze dla opuszczonych dzieci

Rodzina Jest dla Dzieci

Dlaczego chcą być rodziną zastępczą? Bo mają silne poczucie chęci zrobienia czegoś ważnego, czegoś... więcej

Porzucone noworodki i ciężko chore dzieci. Pomagają im rodziny zastępcze. Posłuchajcie ich opowieści. Transmisja live już w środę 2.12. o 17.30

Rodzina Jest dla Dzieci

4-letnią Klarę* zawieźli do domu dziecka policjanci. Prosto z trawnika, na którym pilnowała śpiącej... więcej

Pomóżmy razem opuszczonym dzieciom. Transmisja live rozmowy z 2 rodzinami zastępczymi w środę 2.12. o godz. 17.30

Rodzina Jest dla Dzieci

Potrzebne są nowe rodziny zastępcze dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń takich jak nałogi... więcej

Facebook