Rodzina jest dla dzieci

ŻYCZENIA NOWOROCZNE OD Rodzina Jest dla Dzieci

Niech Wasze dobre serca i prawdziwie szlachetne czyny rozjaśniają świat wokół Was.

Drodzy Rodzice Zastępczy, życzymy Wam, byście w nadchodzącym roku czuli się wspaniale i mieli jeszcze więcej sił niż dotychczas. Wyzwania, z jakimi zmagacie się niemal każdego dnia, bywają niezwykle ciężkie i obciążające. Niech Wasze dobre serca i prawdziwie szlachetne czyny rozjaśniają świat wokół Was. 

Drodzy Pracownicy Domów Dziecka, niech 2019 rok będzie dla Was sprzyjający zarówno w sferze rodzinnej, jak i w pracy. Wiemy, że Wy również dźwigacie na ramionach ogromną odpowiedzialność za swoich podopiecznych. Życzymy Wam, by spotykało Was jak najwięcej dobra. 

Drodzy Rodzice Biologiczni, obyście jak najszybciej podnosili się z życiowych kryzysów oraz mogli cieszyć się z domowego ogniska i bliskości dzieci. 

Drodzy Darczyńcy, niech i ten rok obdarzy Was obfitością, a Wasza hojność niech będzie równie wielka jak obecnie. Bez Was byłoby nam dużo trudniej czynić życie dzieci doświadczonych przez los piękniejszym i lepszym. 

Drodzy Wolontariusze, życzymy Wam, byście mieli satysfakcję z bezinteresownej pomocy dzieciom po przejściach. Niech pomaganie najbardziej potrzebującym sprawia Wam frajdę i daje pewność, że dzięki Wam ich świat staje się mniej pogmatwany, a bardziej zrozumiały.

Na koniec chcemy złożyć życzenia osobom, które choć pewnie nie znają nas, to dla nas są najważniejsze. Bo to z myślą o nich powstała kampania społeczna Rodzina Jest dla Dzieci. To dla nich każdego dnia działamy, szukamy rodzin i wolontariuszy, piszemy projekty i organizujemy zajęcia.

Kochane Dzieci, niezależnie od tego, gdzie teraz mieszkacie, czy w rodzinach zastępczych, biologicznych, czy też w domach dziecka, życzymy Wam, byście w każdym dniu nadchodzącego roku potrafiły dostrzec jasną stronę świata i ludzi. Niech Wasze dziecięce serduszka otworzą się na to, co dobre i mądre. Niech trudna przeszłość odejdzie wraz z upływającym rokiem, a smutki i troski ustąpią miejsca radościom codziennego dnia. Radościom z rzeczy małych i wielkich. Cieszcie się dzieciństwem, a gdy poczujecie, że już czas, to rozwijajcie skrzydła dorosłości.

Zobacz również:

Święto Wojska Polskiego w MTŁ

Wydział Kultury

Tegoroczne święto Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, które przypada w poniedziałek, 15... więcej

O zwierzętach, lesie, survivalu i sadzeniu roślin

Wydział Kultury

Od 9 sierpnia do 3 września w Bibliotece TUVIM "Wakacje z przyrodą". W programie spotkania z... więcej

 -  fot. UMŁ

Senior z Łodzi zamienia kartki papieru w japońskie wycinanki

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak / MOPS

- Najtrudniej jest zacząć, później już jakoś leci, a na końcu jest zazwyczaj ogromna satysfakcja –... więcej

Obywatele Ukrainy znający j. polski poszukiwani do wsparcia pracowników łódzkiego MOPS

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak / MOPS

Obywateli Ukrainy posługujących się j. polskim w sposób komunikatywny (przede wszystkim w mowie)... więcej

Ważne zmiany dla mieszkańców Łodzi pomagających obywatelom Ukrainy

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak / MOPS

Najpóźniej do końca bieżącego miesiąca, czyli do 31 lipca 2022 r. jest czas na złożenie wniosku o... więcej

Facebook