ŻYCZENIA NOWOROCZNE OD Rodzina Jest dla Dzieci

Niech Wasze dobre serca i prawdziwie szlachetne czyny rozjaśniają świat wokół Was.

Drodzy Rodzice Zastępczy, życzymy Wam, byście w nadchodzącym roku czuli się wspaniale i mieli jeszcze więcej sił niż dotychczas. Wyzwania, z jakimi zmagacie się niemal każdego dnia, bywają niezwykle ciężkie i obciążające. Niech Wasze dobre serca i prawdziwie szlachetne czyny rozjaśniają świat wokół Was. 

Drodzy Pracownicy Domów Dziecka, niech 2019 rok będzie dla Was sprzyjający zarówno w sferze rodzinnej, jak i w pracy. Wiemy, że Wy również dźwigacie na ramionach ogromną odpowiedzialność za swoich podopiecznych. Życzymy Wam, by spotykało Was jak najwięcej dobra. 

Drodzy Rodzice Biologiczni, obyście jak najszybciej podnosili się z życiowych kryzysów oraz mogli cieszyć się z domowego ogniska i bliskości dzieci. 

Drodzy Darczyńcy, niech i ten rok obdarzy Was obfitością, a Wasza hojność niech będzie równie wielka jak obecnie. Bez Was byłoby nam dużo trudniej czynić życie dzieci doświadczonych przez los piękniejszym i lepszym. 

Drodzy Wolontariusze, życzymy Wam, byście mieli satysfakcję z bezinteresownej pomocy dzieciom po przejściach. Niech pomaganie najbardziej potrzebującym sprawia Wam frajdę i daje pewność, że dzięki Wam ich świat staje się mniej pogmatwany, a bardziej zrozumiały.

Na koniec chcemy złożyć życzenia osobom, które choć pewnie nie znają nas, to dla nas są najważniejsze. Bo to z myślą o nich powstała kampania społeczna Rodzina Jest dla Dzieci. To dla nich każdego dnia działamy, szukamy rodzin i wolontariuszy, piszemy projekty i organizujemy zajęcia.

Kochane Dzieci, niezależnie od tego, gdzie teraz mieszkacie, czy w rodzinach zastępczych, biologicznych, czy też w domach dziecka, życzymy Wam, byście w każdym dniu nadchodzącego roku potrafiły dostrzec jasną stronę świata i ludzi. Niech Wasze dziecięce serduszka otworzą się na to, co dobre i mądre. Niech trudna przeszłość odejdzie wraz z upływającym rokiem, a smutki i troski ustąpią miejsca radościom codziennego dnia. Radościom z rzeczy małych i wielkich. Cieszcie się dzieciństwem, a gdy poczujecie, że już czas, to rozwijajcie skrzydła dorosłości.

Zobacz również:

Potrzebni wolontariusze dla dzieci z łódzkiej pieczy zastępczej. Pomagają ich szukać Fakty TVN

Rodzina Jest dla Dzieci

Wcześniej Kewin matematyki za bardzo nie rozumiał. Ale w liceum z królową nauk lepiej nie zadzierać.... więcej

Szukamy rodziny zastępczej dla 5-latki i jej braciszka. A pomaga nam Wyborcza.pl

Rodzina Jest dla Dzieci

Po naszym poście o poszukiwaniu rodziny zastępczej dla 7-letniego chłopca i jego 5-letniej... więcej

Potrzebni wolontariusze dla dzieci z łódzkich domów dziecka i rodzin zastępczych!

Rodzina Jest dla Dzieci

Pomagają dzieciom, które z powodu trudnej przeszłości mają spore zaległości w nauce i mało wiary we... więcej

Pokochajmy dzieci po przejściach! Żeby w dorosłym życiu umiały dzielić się miłością

Rodzina Jest dla Dzieci

Marzą o miłości, choć same prawie jej nie zaznały. Dzieci po przejściach chcą, żeby ich rodzice... więcej

Potrzebny psycholog do pracy z dziećmi po traumach i rodzinami zastępczymi!

Rodzina Jest dla Dzieci

Poszukujemy psychologa na cały etat (zastępstwo na około 1,5 roku z możliwością przedłużenia... więcej

Facebook