Rodzina jest dla dzieci

ŻYCZENIA NOWOROCZNE OD Rodzina Jest dla Dzieci

Niech Wasze dobre serca i prawdziwie szlachetne czyny rozjaśniają świat wokół Was.

Drodzy Rodzice Zastępczy, życzymy Wam, byście w nadchodzącym roku czuli się wspaniale i mieli jeszcze więcej sił niż dotychczas. Wyzwania, z jakimi zmagacie się niemal każdego dnia, bywają niezwykle ciężkie i obciążające. Niech Wasze dobre serca i prawdziwie szlachetne czyny rozjaśniają świat wokół Was. 

Drodzy Pracownicy Domów Dziecka, niech 2019 rok będzie dla Was sprzyjający zarówno w sferze rodzinnej, jak i w pracy. Wiemy, że Wy również dźwigacie na ramionach ogromną odpowiedzialność za swoich podopiecznych. Życzymy Wam, by spotykało Was jak najwięcej dobra. 

Drodzy Rodzice Biologiczni, obyście jak najszybciej podnosili się z życiowych kryzysów oraz mogli cieszyć się z domowego ogniska i bliskości dzieci. 

Drodzy Darczyńcy, niech i ten rok obdarzy Was obfitością, a Wasza hojność niech będzie równie wielka jak obecnie. Bez Was byłoby nam dużo trudniej czynić życie dzieci doświadczonych przez los piękniejszym i lepszym. 

Drodzy Wolontariusze, życzymy Wam, byście mieli satysfakcję z bezinteresownej pomocy dzieciom po przejściach. Niech pomaganie najbardziej potrzebującym sprawia Wam frajdę i daje pewność, że dzięki Wam ich świat staje się mniej pogmatwany, a bardziej zrozumiały.

Na koniec chcemy złożyć życzenia osobom, które choć pewnie nie znają nas, to dla nas są najważniejsze. Bo to z myślą o nich powstała kampania społeczna Rodzina Jest dla Dzieci. To dla nich każdego dnia działamy, szukamy rodzin i wolontariuszy, piszemy projekty i organizujemy zajęcia.

Kochane Dzieci, niezależnie od tego, gdzie teraz mieszkacie, czy w rodzinach zastępczych, biologicznych, czy też w domach dziecka, życzymy Wam, byście w każdym dniu nadchodzącego roku potrafiły dostrzec jasną stronę świata i ludzi. Niech Wasze dziecięce serduszka otworzą się na to, co dobre i mądre. Niech trudna przeszłość odejdzie wraz z upływającym rokiem, a smutki i troski ustąpią miejsca radościom codziennego dnia. Radościom z rzeczy małych i wielkich. Cieszcie się dzieciństwem, a gdy poczujecie, że już czas, to rozwijajcie skrzydła dorosłości.

Zobacz również:

 -  fot. UMŁ

Autobus dla bezdomnych i potrzebujących zakończył kolejny sezon

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak / MOPS

Prawie 14 tys. porcji ciepłej zupy (dokładnie 13 tys. 914) zostało wydane za pośrednictwem „Autobusu... więcej

 -  fot. UMŁ

Dwie mobilne łaźnie dla łodzian w kryzysie bezdomności

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak / MOPS

Dwa prysznice, umywalka, toaleta, lustro i suszarka do włosów w części sanitarnej oraz poczekalnia,... więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi dla Ukrainy

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak / MOPS

Mija dokładnie rok od napaści Rosji na Ukrainę. Ukraińscy uchodźcy uciekający przed wojną trafili... więcej

 -  https://www.pexels.com

Bezpłatne, ciepłe posiłki dla większej liczby uczniów i przedszkolaków

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak / MOPS

O 300 zł na osobę w rodzinie zostało podniesione kryterium dochodowe umożliwiające skorzystanie... więcej

 -  fot. UMŁ

Śpiwory dla osób w kryzysie bezdomności

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak / MOPS

700 śpiworów dla osób w kryzysie bezdomności w Łodzi zostało przekazanych prywatnie przez Omenę... więcej

Facebook