ŻYCZENIA NOWOROCZNE OD Rodzina Jest dla Dzieci

Niech Wasze dobre serca i prawdziwie szlachetne czyny rozjaśniają świat wokół Was.

Drodzy Rodzice Zastępczy, życzymy Wam, byście w nadchodzącym roku czuli się wspaniale i mieli jeszcze więcej sił niż dotychczas. Wyzwania, z jakimi zmagacie się niemal każdego dnia, bywają niezwykle ciężkie i obciążające. Niech Wasze dobre serca i prawdziwie szlachetne czyny rozjaśniają świat wokół Was. 

Drodzy Pracownicy Domów Dziecka, niech 2019 rok będzie dla Was sprzyjający zarówno w sferze rodzinnej, jak i w pracy. Wiemy, że Wy również dźwigacie na ramionach ogromną odpowiedzialność za swoich podopiecznych. Życzymy Wam, by spotykało Was jak najwięcej dobra. 

Drodzy Rodzice Biologiczni, obyście jak najszybciej podnosili się z życiowych kryzysów oraz mogli cieszyć się z domowego ogniska i bliskości dzieci. 

Drodzy Darczyńcy, niech i ten rok obdarzy Was obfitością, a Wasza hojność niech będzie równie wielka jak obecnie. Bez Was byłoby nam dużo trudniej czynić życie dzieci doświadczonych przez los piękniejszym i lepszym. 

Drodzy Wolontariusze, życzymy Wam, byście mieli satysfakcję z bezinteresownej pomocy dzieciom po przejściach. Niech pomaganie najbardziej potrzebującym sprawia Wam frajdę i daje pewność, że dzięki Wam ich świat staje się mniej pogmatwany, a bardziej zrozumiały.

Na koniec chcemy złożyć życzenia osobom, które choć pewnie nie znają nas, to dla nas są najważniejsze. Bo to z myślą o nich powstała kampania społeczna Rodzina Jest dla Dzieci. To dla nich każdego dnia działamy, szukamy rodzin i wolontariuszy, piszemy projekty i organizujemy zajęcia.

Kochane Dzieci, niezależnie od tego, gdzie teraz mieszkacie, czy w rodzinach zastępczych, biologicznych, czy też w domach dziecka, życzymy Wam, byście w każdym dniu nadchodzącego roku potrafiły dostrzec jasną stronę świata i ludzi. Niech Wasze dziecięce serduszka otworzą się na to, co dobre i mądre. Niech trudna przeszłość odejdzie wraz z upływającym rokiem, a smutki i troski ustąpią miejsca radościom codziennego dnia. Radościom z rzeczy małych i wielkich. Cieszcie się dzieciństwem, a gdy poczujecie, że już czas, to rozwijajcie skrzydła dorosłości.

Zobacz również:

Specjalnie dla nas znani i lubiani składają życzenia rodzinom zastępczym!

Rodzina Jest dla Dzieci

Jedni widzą w rodzicielstwie zastępczym rodzaj twórczości. Drudzy wiedzą, jak trudne może być... więcej

Dzień rodzicielstwa zastępczego. Z okazji święta wyjątkowych rodzin życzenia od szefa kampanii

Rodzina Jest dla Dzieci

Są nadzieją dla dzieci, które już prawie nie wierzą, że życie może być piękne. Są ratunkiem dla... więcej

Potrzebne pizze i lody dla dzieci z łódzkich domów dziecka w dniu ich święta!

Rodzina Jest dla Dzieci

Już za kilka dni, 1 czerwca, będziemy świętować Dzień Dziecka. Tego dnia większość rodziców postara... więcej

Drogie mamy, kochajcie i bądźcie kochane!

Rodzina Jest dla Dzieci

Pięknie jest być mamą. Ale i trudna to rola. Można ją odczytać na wiele sposobów. Są mamy łagodne i... więcej

Warsztaty serowarskie online dla łódzkich rodzin zastępczych. Kto chętny?

Rodzina Jest dla Dzieci

Pamiętacie, jak rok temu bawiliśmy się razem podczas Święta Rodzin Zastępczych? Było radośnie i... więcej